Erotinė fotosesija

Erotinė fotosesija

Nuo neatmenamos senovės, nuogas kūnas buvo vaizduojamas įvairiomis meno išraiškomis, siejamas su tobulybe tapyboje, skulptūroje. Fotografijoje, erotiniai motyvai buvo vaizduojami bene nuo pat jos atsiradimo XIX amžiuje, kai ant sidabru dengtų plokštelių sufokusuota šviesa “išpiešė” pirmuosius aktus.

Šiandien Jūs patys galite suteikti norimą reikšmę ir paskirtį savo erotinei fotosesijai; tai iš tiesų nepakartojama dovana mylimam žmogui, išskirtinis atsiminimas, bei realiai veikiant natūrali fototerapija išmokanti atskleisti ir mylėti save.

Kaip ir kiekviena meno forma, erotinė fotografija gali būti įgyvendinta labai įvairiais būdais. Priklausomai nuo Jūsų charakterio ir norų, erotinės fotosesijos nuotraukos gali būti naivios ir žaismingos, klasikinės ir egzotiškos, agresyvios ar paslaptingos. O galbūt kūrybingai abstrakčios.

Erotinė Fotosesija Studijoje arba Sutartoje Vietoje

* fotografavimas gali vykti fotostudijoje arba suplanuotoje vietoje
* konsultacijos ir fotosesijos planavimas
* nemokamas profesionalus makiažas veido ir viso kūno makiažas, jo priežiūra fotosesijos metu
* fotosesija užtrunka apie 2 valandas
* bent 30 redaguotų nuotraukų, įrašytų į 2 kopijas firminių FF CD
* foto produkcija už savikainą (kalendoriai, įvairių dydžių nuotraukos, fotoknygos)

Rezervuokite savo fotosesijos datą!

Apmokėjimas visada vyksta ½ + ½ principu. Pirmuoju mokėjimu rezervuojama fotosesijos data, o antrasis, galutinis mokėjimas atliekamas tik po to, kai mes užsidirbame Jūsų džiaugsmingas emocijas t.y. po post-produkcijos, kai pamatote savo erotinės fotosesijos nuotraukėles.

Nuotraukų redagavimas (post-produkcija) užtrunka apie 2 mėnesius nuo fotografavimo dienos.

Nemokamos vizažo paslaugos – tai mūsų kokybės standartas. Fotografuojame tik su mūsų profesionalios vizažistės daromu foto makiažu.

Nurodytas erotinių fotosesijų laikas ir nuotraukų skaičius yra orientaciniai. Per fotosesijas mes stengiamės kuo smagiau praleisti laiką, o tai gali reikšti kiek ilgesnį fotografavimą, bei daugiau nuotraukų.

Kainos nurodytos erotinėms fotosesijoms su leidimu publikavimui FotoFazę reprezentuojančiuose tinklapiuose ir leidiniuose. Asmenys, pageidaujantys privačių fotosesijų, turėtų apie tai pranešti.

Skaitykite Blogą: Kaip vyksta ir kuom skiriasi FF Fotosesijos?

Galerijos