Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė D & N + E


Ei, Grazuoliai, siandien teko perziuret musu wed fotkes…. Koki 348 karta sakom – JUS SUPER KIETI!!!!!!!!!!!!!!!!!! Susisieksim su Jum, vienas naujas musu seimos narys reikalauja jau demesio :))) Linkejimai!

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Žeimantas ir Gertrūda


Šie žmonės, Polina ir Emilis, yra “amazing”. Patikėkit, jie ne tik deklaruoja, jog fotogarfija jiems daugiau nei gyvenimo stilius, taip iš tikrųjų ir yra! Pasišventimas fotigrafijai aukščiausio lygio, “unlimited ideas”. Musų vestuves jie fotografavo žiemą, buvo šalta ir tik šiandieną supratome jog, net nepastebėjome nei kada jie darė foto, nei iš kurios vietos, jie buvo tiesiog nepastebimi profesionalai, kurie netrukdė, nesikišo ir padarė aukščiausio lygio foto.
Polina ir Emili, dėkojam jums už ptikimumą, profesionalumą, nuoširdumą, pasišventimą ir už tai jog sumokėjote nesėkmės kainą, o dabar padedate žmonėms šioje srityje!

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Povilas


Vau! Labai gražu :)

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Marytė D.


Labas vakaras,

Smagu -sulaukėm nuotraukėlių!!!Vakar visą vakarą žiūrinėjom :)Gražios, ir kiekvienam labiau patinka kitos.Taigi visų lūkesčiai patenkinti :)
Ačiū jums už darbą. Mums tai buvo nauja ir įdomi patirtis :)Ir tikriausiai ne paskutini kartą:)

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Lina & Nerijus


Sveiki,

Ilgai lauktas ir tikrai lūkesčius pranokęs rezultatas! Nuoširdžiai dėkojame, kad pateikėte tiek daug ir tokios puikios kokybės nuotraukų :) Esame labai patenkinti. Puikios emocijos, puikūs ir natūralūs kadrai, o svarbiausia, mes net nesijautėme fotografuoji :)

Labai ačiū už Jūsų nuoširdumą, rūpestį, darbą :)

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Nadia ir Darius


Sveiki!!! :))

Visu pirma labai atsiprasom, kad tik dabar atrasom, taciau zinot kaip buna :))

O dabar apie nuotraukas… Jos siaubingai… GRAZIOS!!!!! :))) SUPER!!! Remeliu gamintojai gali ruostis suklestejimui, nes visas iki vienos nusprendem remintis :))

Praejo jau trys menesiai po musu sventes, o kai ziurejom nuotraukas, tai sedejom issisiepe iki ausu, ir skruostus pradejo skaudet, kaip ir anakart, pozuojant :))) Smagu prisimint ta diena su Jumis, visus braidymus, sokinejimus ir saldainiu laizymus Pilies gatvej :) Jei nuotraukose ir gali atsispindet visa tos dienos nuotaika, nuo ryto iki vakaro, tai jus puikiai tai padaret, ir esam ziauriai dekingi!! :))

Mano Nadukas perziurejes ~600 nuotrauku paklause “Ir viskas?”, tai reiskia dar karta, kad nuotraukos tikrai super! :)

Susisieksim su Jumis ateinancia savaite! IKI!! :)

Nadia ir suspazmuotais skruostais Darius :))

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Rasa & Eyvind


laba diena,

Aciu labai uz nuotraukas!! tikrai labai grazios jos!

Jau nebeskaiciuoju kiek kartu mes jas perziurejome ir dar negalime atsiziureti… :)

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Lina ir Gerardas


Sveiki,

Labai aciu :) Labai gera grožio terapija mums, ypač dabar kai su temperatūra gulim lovoje :) Fotofazė veikia geriau nei vaistai :)))) Labai lauksim CD :) Gerardas sako paprašyti Emilio,kad gal gali atsiųsti tai, ką pafilmavo tą vakarą :)))) Na bet čia jau kita tema :)

Labai labai lauksim CD
Dėkojam už nuostabią nuotaiką :)
Lina ir Gerardas

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Dovilė ir Marius


Labas rytas,
Nuostabios nuotraukos!! Ačiū ačiū. Nekantraudami laukiam vestuvinių :))
Geros dienelės,
DM :)

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Irutė & Donatas


Labai dekojame uz nuotraukeles, perziurejom gal 100 kartu, niekaip neissirenkam kurias nuotraukeles deti i fotoknyga :))) jei butu galima susidetume visas!!! :)

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Jurgita,Arminas ir Guste


Nuotraukos tiesiog puikios.Viskas nuostabu.Uz jus abu,geresniu nera.DEKUI!DEKUI!

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Giedrė ir Vytautas


Sveiki,

pirmiausia dar kartą raštiškai norime padėkoti už nuotraukas :) Jos nuostabios !!!! Vis žiūrim ir žiūrim, ir dar neatsidžiaugiam :) Prisimenam ir puikiai praleistą laiką per fotosesiją bei mąstom kada vėl pas jus kokią fotosesiją pasidaryti – labai nuotaiką pakelia :)))
Beje ir visi pažįstami labai giria :) Tikrai buvo verta laukti beveik 3 mėnesius :)

Linkėjimai,
Giedrė ir Vytautas

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Vaiva & Dalius


Sveiki, Polina ir Emili,

Super, super, super… labai grazios nuotraukos!!! Net spirgu ziuredama:)) Jus tikri saunuoliai, pateisinot lukescius 150proc.

Nuosirdziai aciu!!!

P.S. kada galim tiketis vestuviniu foto?
Grazios dienos
Vaiva

Sveiki, darbstuoliai :),

Musu vestuves vyko 2011 rugpjuti, nuotraukas gavome tik lapkriti…, bet vertejo laukti!!! Mums su zmona pati svente buvo nuostabi, bet, kad ji tokia ispudinga ir meniska, supratome tik perziureje nuotraukas :))) Rezultatas pranoko lukescius, tai buvo nokautas geraja prasme :))) ! Mes suzaveti Jusu sugebejimu pastebeti grozi kiekvienoje akimirkoje, sekmes Jums gyvenime ir darbuose !

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Juta & Jonas


Sveikučiai,

jau kaip pradžiugino Jūsų laiškas!… :) Nuotaiką prieš darbo savaitę pakėlėt begaliniai :) Reiks dabar daug rėmelių pirktis – tiek gražių akimirkų ;) Kada dabar galima būtų su Jumis susimatyti?

Didelis dėkui dar kartą ;)
J&J

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Rasuolė ir Jonas


Labas rytas :)

Jau dukart viską peržiūrėjau ir negaliu atsižiūrėti – kiek daug nuoširdžiai laimingų ir nepaprastai gražių artimų žmonių.. Kaip gera viską prisiminti.. :) Virpuliukai kūnu bėgioja žiūrint.. Kiek pagautų akimirkų, kurių net nesitikėjom pamatyti! O tos juokingos nuotraukos prie Santuokų rūmų.. :))) Kiek plačių šypsenų, džiaugsmo ašarų, nuostabos, meilės, išdykiškumo, nuotaikingumo, paprastumo, žaismingumo, tikrumo…

Nepakartojamai ačiū, kad buvote kartu su mumis! Tikrai tikrai buvo verta tiek dienų laukti – viskas vėl atgijo ir iš naujo kutena širdutę..

Dar ne kartą žiūrėsim ir tikrai dar daugiau minčių ir jausmų kils :) Dabar šypsena nuo veido nedingsta ir kaupiasi džiaugsmo ašaros.. :) Ačiū Jums!!!

Jūs nuostabūs!!!

R&J

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Veronika


Sveiki, Puikios nuotraukos, dekui. Veronika

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Eglė ir Virgis


sveiki,:)

Na kaip grazuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, :))))))))))))))))))))))Aciuuu!:*

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Ernesta ir Tomas


Polina ir Emili,

Norim padėkoti už puikų darbą!!! Pirmą kartą pamatę nuotraukas likome be žodžių… Žiurint antrą, trečią, ketvirtą atgavome amą. Kiekvieną kartą žiūrint nuotraukos vis gražesnės.
Ačiū, kad išpildėt mūsų norus. Nuotraukos švyti ryškiom įvairiaspalvėm spalvom!!! To ir norėjome. Didelis dėkui už patarimus, pagalbą, gerą nuotaiką ir šiltus, mielus prisiminimus. Buvo be galo smagu ir gera su Jumis dirbti. Jautėmės lyg savų rate, ramūs, atsipalaidavę ir laimingi. Maloniai nustebome, kad spėjote įamžinti visus tos dienos mūsų svarbiausius įvykius, netgi neplanuotas spontaniškas akimirkas… Likome sužavėti ne tik mes, bet ir artimieji. Ačiūūūūūūūūūūūūūūūūū :)
Sėkmės darbuose ir iki kitų susitikimų!

P.S. Jau žinom, kas įamžins kitus svarbiausius mūsų gyvenimo įvykius. ;)

Ernesta ir Tomas

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Judita ir Žilvinas


Aciu uz nuostabias nuotraukas ir puikiai praleista laika kartu:) Manome, kad Jus jau tapote musu artejanciu seimos svenciu fotografai :)

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Zuzana V.


Mintise tik venas zodys sukas…ACIU! Aciu uz geras emocijas,nuostabiai praleista laika,begaliska draugiskuma,fantastiskas nuotraukas. Tikrai dirbat savo darba,ir matosi kaip su visa siela atiduodat save darbui,aciu jum uz tai. Manau kad dar teks susitikti ir “padirbiet” dar:)tikiuosi ne uz ilgo. Linkiu neprarasti savo izvalgumo,profesionalumo ir visada buti tuokiems nuostabiems!

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Erika & Jonas


Labas :) Super nuotraukos, labai grazios:) Kada ir kur galetume paimti USB ir isirasyti? Aciu:) E&J

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Giedrė ir Liudas


Labas rytas :)

Visą naktį sapnavau, kad pagaliau gavom nuotraukas, bet tooookio grožio kurį gavom tikrai neįmanoma susapnuoti:)))) Viskas tiesiog nuostabu, žavu, subtilu, romantiška ir nepakartojama… ir tikrai verta laukti :)
Kiti sako, kad vestuvinė fotosesija labai nuvargina ir paskui nieko nesinori. Man tai vestuvinė fotosesija su jumis buvo vienas iš smagiausių dalykų ir norisi dar ir dar :))))))

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Dovile ir Jonas


hey!!!!!
labai praskraidinot nuotaika :) dekui labai!!! be galo mes abu grazus :DDD laukiam kitos nuorodos ;) ir is kart noriu pakalust kiek laiko uztruktu fotoknygos darymas; ar iki kaledu butu imanoma ja gauti jei nuotraukos butu baigtos gruodzio 9d?

sveiki, kaip visada atsiprasome uz velyva atsakyma :) ilgai lauktas laiskas be galo pradziugino :)) labai dekui!!
O jums linkime NUOSTABIU atostogu; jus ju ZIAURIAI nusipelnet!!!
gerai praleiskit laika! (tikimes, jog vaziuojate, kur silta :))

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Eglė ir Marius


Laba diena,

Labai dėkojame už nuotraukas :). Radome iš ties labai gražių ir labai norime jomis pasidalinti su kitais.

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė "Šokiai.lt"


http://www.sokiai.lt/naujienos/7-naujienos/235-girls-only-vakarelis-atsiliepimai

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Kristina & Vytas


Laba,

yeyeyeye:) ačiū labai labai, brangieji!!!! pagaliau atkeliavo šventė ir į mūsų kiemą:)
labai jau laukiam ir to kito laiškelio, kuris bus neužilgo, nes jau baigia visi aplinkui smegenėles mums išlesti su savo klausimais “kada bus, kada bus?” :)

Linkėjimai,
K.K.& V.K.

Labas rytas,

vestuvines nuotraukas reikia siųsti žmogui tik tada, kai yra žinoma, jog jis sėdi prie kompiuterio:) kai vakar gavau žinutę, galvojau į kurią čia pusę pasiduoti ir kur rasti kompiuterį, kad pasitikrinti paštą:)
Vakare namuose peržiūrėjau tris kartus, aišku, Vytas vyriškai iškentė tik pirmą peržiūrą:) Ačiū už nuotraukas, tikrai labai gražios. Tos iš Belmonto išvis kaip iš kokio senoviško romantinio filmo:) Atrodo tą dieną ir oras buvo geras, ir lietus nelijo, ir nešalta buvo:)

Ką mes dabar turim padaryti, kad gauti jas įrašytas? ir ne tik jas, bet ir tas priešvestuvines. Kada galim susitikti?

Kristina

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Anželika & Robertas


Labas rytas, mielieji ;)

Niu ka as galiu pasakyt… SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Laaaaaaaaabai laaaaaabai patiko!!!!!
Viskas taip kaip mes ir norejom.. :))), tiesiog truksta zodziu apsakyt, kaip GRAZU… :)))

Aciuuuu! Jus geriausi!!! :)))

Anželika ir Robertas

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Камилла & Виталий


Добрый день,

Спасибо за подарочек на День Рождения! :) Фотографии и правда долгожданные, и сколько мы думали о том, какие же они будут, переживали, понравятся ли нам, результатом мы очень довольны. Фотографии красивые, цвета яркие, столько эмоций вы успели запечатлить!

П.С. Ждите звонка, надеюсь, в понедельник договоримся о встрече, чтобы расчитаться и получить диски :)

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Lina A.


Labas vakaras,

pradžiuginot :) ačiū už nuotraukas, man jos labai gražios, dar vis negaliu atsižiūrėt :)

ar jų pasiimti atvykti pas Jus ar atsiųsite el.variantą?


Linkėjimai,
Eglė

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Лариса Сосна


Привет! Хочу поблагодарить вас за замечательную фотосессию и обалденние фотографийи. Каждое утро начинаю с просмотра фотографий и так возврасчаетса летнее настроение!!!! Спасибо! Рекомендую всем ВАС и только ВАС!!!! Семя Сосна

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Dainora


Sveiki,

Nuotraukos nuostabios :)

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Iveta&Tadas


Sveiki!
Aciu aciu aciu!!!!!
Labai maloniai pradziuginote! Uhu! :) Tikrai labai gera pamatyti ir prisiminti kaip viskas vyko :) juk pasiruosimas viskam truko zymiai ilgiau nei pati svente.. Ir jis dazniausiai lieka neiamzintas..

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Brigita


Laba diena, perziurejau nuotraukas labai patiko. Noreciau, kad nuotraukas irasytumet i diska ir atsiustumet pastu,ar tai butu imanoma?

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Anželika & Robertas


Laba diena mieleji ;)

Rasau noredama padekot jums uz puikei praleista savo sventes diena :) A C I U ! ! ! :)) Dabar labai labai nekantrei laukiam nuotraukeliu :))),

siunciu jums pora is savo puskes fotiko :), ji sake, kad praset.. :)

Dar norejau paklaust del priesvestuvines fotosesijos :), atsimenu saket, kad priminciau, o as su tais vestuvineis rupesciais visai pamirsau :) kaip ten yra su juom?

Geros dieneles ;)

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Kamila


Привет! :)

А я все никак не могла добраться до почты и поблагодарить вас за отличную фотосессию – хоть фотографий ещё и не видели, благодарим вас за прекрасно проведеное – главное, не утомительное, время. И спасибо за организацию – никто не может поверить, что нам не пришлось самим планировать все по минутам, вы нам в этом очень помогли!

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Arūnas ir šeima


Labas rytas,

Ačiū labai už nuorodą – tikrai labai smagiai praleidom laiką žiūrinėdami nuotraukytes.

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Juta & Jonas


Sveiki ;), Atsigavę po Šventės įspūdžių dėkojame už puikiai ir linksmai praleistą dieną, ir nors dar nežinome koks bus rezultatas, vien Jūsų darbas ir rūpestingumas tą dieną paliko didžiulį įspūdį ir puikius prisiminimus :) Tokiu puikiu darbu likome sužavėti ne tik mes, bet ir visi kiti Mūsų šventės svečiai. Kaip pasakė viena iš pamergių “Buvo miela vien tik žiūrėti kaip Polina rūpinosi Jaunąja, o Emilis motyvavo savo entuziazmu”. P.S. Bet Polina, tikrai – rūpestinga kaip Mama :)

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Erika & Petras


Sveiki! Labai labai aciu uz nuotraukeles. Patinka mums labai :) Radau siandien ryte ir labai pakele nuotaika.

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Vilma&Artūras


Labas rytas,
nuotraukos fantastiškos, abiems labai patiko ir pirmadienio vakarą padarėt superinį viską prisimenant :) Dabar nekantrausim jų atsiimti :)
Ačiū jums abiem labai!

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Daiva, Arunas ir Adele


Sveiki Polina ir Emili :)

Perziurejome Jusu uzfiksuotas ir padailintas musu seimos fotosesijos nuotraukas. Labai patiko, viena uz kita grazesnes. Jusu uzfiksuotas akimirkas nebaisu paciam ziureti ir kitam parodyti. Nekantraujame, kada gausime CD su nuotraukomis :) Dziaugiames, kad daugiau nei pries metus visagalio interneto deka susiradome butent Jus. Tapote musu seimos fotografais :) Tuo labai dziaugiames, nes pripratome prie Jusu ir pasitikime Jumis. Musu seimos sventes tik prasideda, tad dar ne karta susitiksime fototerapijos seansui :) Beja, paskutinioji fotosesija is tiesu buvo geru emociju doze :) Musu seima + FF = 1 valanda smagiai praleisto laiko + daugiau nei 60 kokybisku nuotrauku :) Tiesiog puikumelis :) Esame maloniai nustebinti, kad Judu puikiai mokate dirbti ne tik su susikausciusiais suaugusiais, bet ir su kudikeliais :) Esate saunuoliai ir profesionalai :)

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Monika ir Egidijus


Sveiki, Polina ir Emili, :)

Norėjau tik trumpai pasakyti – labai labai labai gražios ir beprotiškai fantastiškos nuotraukos!!!
Net trūksta žodžių, žiūriu, žiūriu, ir atsižiūrėt negaliu (tai gan trukdo dirbti :DDD, bet nieko… )…

O dar kai pagalvoji, kad ir diena buvo apsiniaukus, ir lijo, nuotraukose to nė kiek nesimato! Jose šviečia saulė! :)
AČIŪ JUMS LABAI!!!

Mažas P.S. – o nuotraukos su Polina ir riedučiais nebus? :)))
Didelis P.S – kad jau kartu pradėjom, tikiuosi ir toliau būsit mūsų šeimos fotografai… :)))

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Greta & Liudas


Nuotraukos fantastiskos!!! Tokios smagios, ir labai labai siltos :) Gal tuomet vakare galetume iki jusu atlekt, pasiimti jau ir paciu nuotraukeliu?

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Irutė ir Donatas


Kokios siltos ir smagios nuotraukeles :) vis ziuriu ir ziuriu, niekaip normaliai pradet dirbt visa ryta negaliu :D jau spejom ir savo profiliu nuotraukas pasikeisti ir draugam aprodyti :)) Bet jau reik bandyt susikaupt darbui pagaliau :)

———————————————————————————————————————————————-
Tai va trumpam pribegom prie kompiuterio, kol rysys pajury yra, kad spetume padekoti uz puikiai praleista diena :))) uz gera nuotaika ir uz kantrybe su mumis ;))) labai fainai su Jumis “dirbti” :) beliko nekantriai sulaukti nuotraukyciu :D
P.S. Jus labai patikot ir su mumis buvusiai porelei, jie jau pradejo mastyti apie Jusu samdyma savo vestuvems ;))))
Didelis dekui :)

 

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Marytė


Labas vakaras,

Smagu -sulaukėm nuotraukėlių!!!Vakar visą vakarą žiūrinėjom :)Gražios, ir kiekvienam labiau patinka kitos.Taigi visų lūkesčiai patenkinti :)
Ačiū jums už darbą .Mums tai buvo nauja ir įdomi patirtis :)Ir tikriausiai ne paskutini kartą:)

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Jurgita


Laba diena, Polina ir Emili, Jau gavau nuotraukytes, kuriomis be galo dziaugiuosi as ir mano draugai bei artimieji. Visi tiesiog aikcioja is nuostabos. ir as pati, nors jau senokai gavau nuoroda, bet vistiek kiekviena diena perziuriu bent po kelis kartus. Dar karteli tariu Jums dideli Aciu uz galimybe pasijusti modeliuku ir uz smagiai praleista laika. Dar tikrai pas Jus sugrisiu :) LABAI ACIU!

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Nadia & Darius


Polina ir Emili, Mums jau baigesi priesviestuviniai, vestuviniai ir povestuviniai “rupesciai”, medaus savaites, menesiai ir t.t. ir zinoma liko begalinis nuosirdus dziaugsmo jausmas – dabar mes vyras ir zmona :)… Atsirado daugiau laisvo laiko (kurio taip truko pries tai :)), todel dar karta skubame PADEKOTI Jums uz profesionaluma, pagalba, palaikyma ir tesiog grazu laika praleista kartu. Jusu trauka ir musu nuojauta neapgavo musu renkantis fotografus. Dziaugiames, kad sutikome Jus ir kad Jus iamzinote toki svarbu laika musu gyvenime. Nuosirdziausi linkejimai nuo Nadios ir Dariaus :)

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Vaida & Gediminas


Labas,
su džiaugsmu pranešame, kad nuotraukos nuostabios!!!! :) Esame labai patenkinti jomis.
Tik norėjau paklausti ar mes visas šias nuotraukas gausime?

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Vaida ir Andrius


Sveiki, Polina ir Emili :)

Kaip Jūs gyvenate?

Šiandien jau visas mėnesis praėjęs nuo mūsų šventės. Ta proga ragaujam šalto šalto šampano ir prisimenam gražias šventės akimirkas, ir žinoma Jus :) Dar kartą norime pasakyti diiidelį AČIŪ, kad Jūsų dėka, mūsų vestuvių diena buvo nuostabesnė, nei galėjom įsivaizduoti :)

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Monika & Egidijus


Sveika, Polina, :)

Jau kaip nudžiuginot šį rytą – labai labai gražios nuotraukos! Tokios “gyvos” visos :)…
Taip kasdien vis tikėjausi gal bent vieną nuotrauką gauti – o čia visas galiu pamatyt…

Tas juodų-baltų nuotraukų “nemėgimas” atrodo tuoj išgaruos :)))… 15, 21 ir paskutinė foto super…
Matyt tas mano juodų-baltų “nemėgimas” susiformavo žiūrint į neitin gražas nuotraukas…taip kad, dar galiu apsigalvoti… ;)))

O dar klausimėlis – jūs mums tas nuotraukas atsiųsite ar jos bus tik webe? :)

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Agnė & Jonas


Laaaabas!

Su didesniu dziaugsmu pranesame, kad nuotraukos tai idealios is tiesu. Tokia daugybe grozybe. Slapta tikejaus gal jau gimtadieniui savo, birzelio 11d., turesit ka daugiau parodyt, bet, kad taip greitai pasidarbavot. Na tikri saunuoliai!

Nuotraukos labai gerai atspindi visos dienos nuotaika, tokios lengvos ir gaivios. Iki siol uzmetus aki i zieda rodos ryskus prisiminimai uzplusdavo, bet dabar, kai jau turesim tokias foto, tai atrodys, kad vakar viskas vyko. Gerai Migle sako, noriu dar tokios sventes.

Didziausia nuostaba, kad namu foto ne ka prastesnes. Kazkaip ir interjeras nedarko vaizdo.

Is pirmo ispudzio tai ziuriu Jonas gerai prigaudytas, tai susirupines pries ceremonija, o po to jau matos kad palengvejo zmogui :)

Na labai viskas naturaliai graziai atrodo, tai ko ir tikejomes ir su kaupu daugiau. Visi kas pamate jau nuotraukos lieka suzaveti. ACIU LABAI! :)

Kaip mum jas dabar butu galima greiciau gauti? O jus cd pastu siunciat? Ar kaip darom?

Dar neiskus musu atostogu planai, bet jei busim Lietuvoj, kazkada liepos menesi, galvoju, kad reiketu isiamzinti su pilvuzu savo. Ar rastumet laiko?
Gero sekmadienio.

Agnė ir Jonas

[Agnės ir Jono priešvestuvinė fotosesija]

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Egita


Sveiki,

aciu uz nuotraukas, grazios, yra labai labai graziu, dar turbut ne viena kart ziuresiu:)

as sau keistai atrodau, matyt makiazas ir plaukai duoda savo –  grazu:)

aciu labai,

Egita

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Ana & Laimonas


[2011.04.26 10:43:42] FotoFazė: malonaus žiūrėjimo

[2011.04.26 10:43:48] laiMuX & Ana:

[2011.04.26 10:50:01] laiMuX & Ana:

[2011.04.26 10:50:03] laiMuX & Ana:

[2011.04.26 10:50:05] laiMuX & Ana:

[2011.04.26 10:50:10] laiMuX & Ana:

[2011.04.26 10:50:26] FotoFazė:  labai smagu kad patiko:)

[2011.04.26 10:50:36] laiMuX & Ana: super

[2011.04.26 10:50:38] laiMuX & Ana: …

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Regina & Arvydas


Sweiki,

Aciu, nuotraukos nuostabios :)))

Werta buwo laukti :) Apstebe ir is laimes wos sulaikome wirpuliukus sawo kunuose :)))

Tikrai didelis Aciu :)

Kaip su disku, kada butu galima derintis , ji pasiimti?

 

Su pagarba,

Regina S.

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Renata & Kim


aciu aciu aciu!!! tikrai grazu ir tai ko ir laukem :)net nemaniau, kad bus tiek daug ir kokybisku nuotraukyciu! pakelet nuotaika savaitei ;)

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Gertrūda ir Žeimantas


Labas :)

Wow, super grazios nuotraukos!

Aciu labai :)

Super :)

Atsiliepimą gavome:

inos fotosesija

Šį atsiliepimą parašė Ina


Ziauriai kokybishkos ir fainos nuotraukos. Nerealu tiesiog . Nera zodziu . ACIU labai .

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Simona


Laba diena, gavau Jusu nuotraukas i pasta. Esu labai patenkinta Jusu darbu. Labai aciu. Simona Binkeviciene

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Audimas


Laba diena,

dekui Jums labai uz saunias nuotraukas!

Iki malonaus

Pagarbiai,
Rūta Maižėšienė
Personalo skyriaus vadovė
AB AUDIMAS

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Daiva P.


Labas vakaras FF,

Fantastiska! Dekui uz nuostabias nuotraukas ir maloniai praleista laika Kaune (taip noretusi gristi atgal ir viska pakartoti dar karteli bet kai oras siek tiek siltesnis).

Kaip ir minejau anksciau noreciau kad Jus padarytumete ir atsiustumete foto dovanu dezute.

Dar karteli ACIU uz ispudingas nuotraukas ir gerai praleista laika, tikiuosi kada nors dar teks susitikti.

Daiva P.

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Deimantė G.


Sveiki,

aš kaip šviesi tai taip ir nepavyksta man įkelti to savo atsiliepimo į Jūsų tinklalapį :D

O iš tiesų blokuoja man, neleidžia, tai gal galit įdėti jūs už mane?

Mačiau, kad ten per visur sukelta.

Ačiū,

“Tai nepakartojama!

Tai vienas iš tokių neapsakomų dalykų
kaip kvapnus žadinantis kavos puodelis ryte tėvų pavėsinėje gaivią vasaros dieną,
kaip šiurpuliukai nubėgantys, kuomet tave apkabina mylimas žmogus…
Kaip tingus šeštadienis paišinais žandais tarp gausybės

Tai nepakartojama!

O as tai vis dėlto kartoju vėl ir vėl :))
pirmą fotosesiją gavau dovanų, antrąją – užsakiau savo šeimai, o dabar planuoju trečiąją vėlgi sau, gal glamour, o gal pasiūlys man ką Polina?
Superiniai nuoširdūs žmonės su tikrom šypsenom ir tikrais jausmais, – man tai yra svarbiausia.

LINKIU VISIEMS MYLĖTI SAVE IR SKIRTI BENT RETKARČIAIS SAU TOKIĄ VERTINGĄ DOVANĄ,
neabejoju, kad nepasigailėsit ;)

p.s. kartą paragavęs negali sustot…

Su meile,
Deima”

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Tomas I.


Nenoriu perdaug gyrti jusu,bet negaliu nieko nepasakyti: tai ka jus darote,jus esate tikras specialistas,ir tikrai ismanote savo darba,atsiduodate siam nuostabiam darbui visu 101%!. Taip, kad galvodami ar dvejodami del fotografo paslaugu,mieli tautieciai nedvejokite! gausite sia paslauga su kaupu! Aciu, kad esate FotoFaze!

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Lina


Sveiki, labai grazios nuotraukos, vertejo laukti :). Parasykit kaip galesim atsiskaityt ir gaut nuotraukeles. Aciu

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Natalija


…..:)..ant jusu pykti neimanoma, nors tiesa sakant, supykusi buvau, labai ilgai teko nuotrauku laukti ;)  Bet pamaciau nuotraukas ir isgaravo pyktis:)

Visos patiko, sunku patiketi,  paprastai is 30 nuotrauku dazniausiai kokia viena, kita patinka, mane vyras visai fotografuotio atsisako , sako:“ o kam? Tau vistiek nepatiks“.:))

Visos nuotraukos skirtingos, kaip ir norejau . Portretines grazios.Dar noriu isskirti 16! !!! Labai idomi ideja. Patiko.  O jau su ta prijuosteeeee….. :D:D:D. As galvojau gausis arba labai juokingos arba labai nekuklios,ir  ju niekam nerodysiu. Rodysiuuu!!! Rezultatas nustebino! SUPER, zinojau kad turetu grazios buti nuotraukos , bet nesitikejau, kad viosos .:D Aciu labai!!!

Kompakta galiu po 17val pasiimti sindien, arba kita diena.

Grazaus likusio pusdienio!

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Ieva & Karolis


Ilgai rinkausi fotografa vestuvems, nes esu labai isranki – noriu ne tik nuotrauku kokybes, bet ir ne visai tradiciniu kadru. Fotofaze patrauke savo kitokiu, originaliu paziuriu i fotografija. Susitikus su fotofazes komanda likome nustebinti ju uzsidegimu dirbti ir nesibaigianciomis idejomis :) Vestuviu diena pacio darbo nejutome, Polina su Emiliu labai malonus zmones, ju arba “nemateme” arba atrode taip, kad jie dalyvauja vestuvese kaip draugai :) Na ir liko laukti rezultato.. laukem su nekantrumu. Nuotraukos nuostabios!!!!!!!! Mes labai labai patenkinti!!!! Apskritai, fotofaze – puiki komanda su dar puikesniais rezultatais. O darbas su jais is tiesu labiau primena pramoga :) Tikrai labai labai aciu Jums! Sunku isreiksti susizavejima ir dekinguma :) Ieva Gaveniene, filologe, 24+, tel. nr. 867255044

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Lina & Tomas


Labas rytas,

Aciu uz nuotraukytes, jos tikrai nuostabios!!

Net pati nustebau, kad ir mes galime atrodyti taaaaip graziai :))) Aciu, kad atskleidet graziasias musu puses :) Kadangi, man labai grazu nespalvotos nuotraukos, tai labai dziugu, kad atradau ir tokiu.

Dar karta aciu ir jau dabar laukiu vakaro, atssimti CD.

Iki susitikimo,

Lina

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Erika & Marius


Sveiki,

Nuotraukos tiesiog fantastiškos :-) , esame labai patenkinti Jus pasirinkę ir tikrai pateisinot visus lūkesčius!
Ačiū Jums!

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Egle & Arturas


Sveiki!

Neitiketina. Nuotraukos tikrai nepaprastai grazios. Mes abu be galo dziaugiames.

Labai noretume tureti ir popierini ju varianta.

Aciu labai.

Egle ir Arturas

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Irena K.


Sveiki,

Valio valio!!! Pagaliau:). Ne mažiau bijojau rezultato, negu laukiau.

Kuo daugiau kartų žiūriu, tuo labiau patinka, ypač portretinės nuotraukos – super!

Po fotosesijos labiausiai neramu buvo dėl tų vamzdžių :), bet dabar matau, kad viskas su jais gerai – geriau, negu tikėjausi.

Vienintelė nuotrauka, kur aš pati sau tikrai baisiai atrodau, tai nr.23. O jums? :)

O šiaip viskas super. Jūs šaunuoliai :). Padirbėjote, kaip reikiant. Ačiū :) :) :)

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Ernesta


Sveiki,

Aciu labai grazios nuotraukos.

Jums irgi gero savaitgalio

Ernesta

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Vaida


Sveiki!!

Labai ačiūūū už nuotraukas :) Keistai sau atrodau :)))) Įdomu, ar kas nors atpažins :))))) Dabar dar apšalus, nelabai ką daugiau išspaudžiu pasakyti… Jūs turbūt ir taip prisiklausę visokių komplimentų :D Laukiu dabar nuorodos, iš kur jas būtų galima parsisiųsti :) O CD deja negalėsiu pasiimti, būsiu išvažiavus prie jūros tomis dienomis…

Vaida :)

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Larisa


Labai grazios nuotraukas, negaliu atsiziureti, kokybe puika, bet ir pats dalyvavimas fotosesijoje cia kaip nuostabus nuotykiu teatras.

Aciu jums uz gera nuotaika ir uz nuotraukas.

Larisa. 30+

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Lina


Sveiki,

nerealu!!!!!!! Nežinau, ką ir kaip jūs padarėt, bet rezultatas pranoko bet kokius lūkesčius. :) Aš niekada, niekada nepatinku sau nuotraukose, bet šitos nuotraukos yra kažkas TOKIO… Galėčiau save įsivaizduot net ant žurnalo viršelio :) Dabar visiškai suprantu, kodėl tai vadinasi “fototerapija” – tai taip kelia pasitikėjimą savimi, kad nėra žodžių!!!! Ačiū jums labai :) (P.S. Aš suprantu, kad čia tikriausiai nemažai padirbėta photoshop’u, bet vis tiek labai smagu ir malonu žiūrėti į save tokią gražią :) ).

Jau maždaug atsirinkau nuotraukas, kurias norėčiau matyti fotoknygoj, tai galvoju dabar, ar rašyt man jums čia, ar gal susibėgt galim Vilniuje kurią dieną per pietus pvz.?

Lina

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Kristina Stancikas


Didelis jums aciu uz nuostabias nuotraukas! Likau labai suzaveta jusu darbu.Su jumis buvo labai lengva dirbti.ACIU!

Kristina

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Liza


Labas, gavau, dėkoju, labai patiko!!!! :))))

Nuotraukos superinės!

Ačiūūūūūū :)

Liza.

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Kristina


sveikuciai

nuotraukos nuostabios!

Aciu labai

Kristina

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Indre ir Mante


Sveiki,

aciu labai uz nuotraukeles! Daugelis is ju yra tikrai daugiau nei tikejomes! Aciu aciu aciu!

Nekantriai laukiam kada gausim linka, is kurio galesim atsisiusti nuotraukas :)

Dar karta aciu ;)
Linkejimai,
Indre ir Mante

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Alina


Labukas :)

oj, kaip fajnai :) labai aciu :)

Atsiliepimą gavome:

erotine fotosesija

Šį atsiliepimą parašė Simona


Uoj, kaip ačiū! Kaip gražu!

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Inga & Mykolas


Sveiki,

ooooo, pagaliau :)

nu ka, tyliai ir graziai pasiziurejom nuotraukas. Aciu labai.

grazios dienos, nes paskutiniu metu jos tikrai nerealios :)

i&m

Atsiliepimą gavome:

vaiko fotosesija

Šį atsiliepimą parašė Laura


Sveiki,

labai aciu uz nuotraukytes. Jau laukeme… Viskas labai gerai ir grazu :)

Jau noreciau ir kitos fotosesijos :)

Ramaus vakaro,

Laura

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Lina&Nerijus


Sveiki,

Wow, aciu labai uz nuotraukas! :) Nuotraukos ryskios ir israiskingos, labai dziaugiames Jusu darbu, esat nerealus, saunuoliai :)

Siunciu pacius silciausius linkejimus,
Lina

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Daiva G.


Laba diena, nuotraukos is tikro gavosi nuostabios ir man labai patinka:)

Daiva G.

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Austeja


hebra (jei leisit taip kreiptis) jus esat super duper nerealus!!!!! nuotraukos super grazios ir labai linksmos!  siunciu visiems linka ir dziaugiuosi uz musu vestuves ir jusu abieju gera darba!

A.

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Saulius&Gerda


Labas,

perziurejome fotkes – tikrai superines ;)

gan gerai padirbeta ir su photoshopu ir pacios kompozicijos visai ciotkos;)

Linkejimai

Saulius

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Deima


Deima Gliosaite, Studentė (ekonomika), 18+, – oficialumai baigti, o dbr mano įspūdžiai:

Praleistas laikas su šitais dviems žmogiukais man tapo geriausia draugų dovana, kokią tik kada esu gavusi, į kurią įėjo ne tik pluoštas nepakartojamų nuotraukų, bet ir glėbys šypsenų, sauja intrigos, pavykę-nepavykę pozavimai, makiažo pataisymai kaip kino ekrane per pertraukėles, nuoširdus dėmesys, šilta aplinka, patinkanti muzika ir kas tik nori, begalinis laukimas rezultato ir savaitę besitęsianti šypsena jas gavus..

Taigi, 100% rekomenduoju šią pramogą visiems, kurie nori turėti vertingų prisiminimų, kai pasens :))

p.s. “įsimylėjau” šitą komandą

p.s.s. aš jau žinau, ko noriu dovanų kito gimtadienio proga ;)

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Irena


aciu, tai buvo nuostabiausia fotosesija mano gyvenime, kurios jau niekad neuzmirsiu.. ir kas tikra tiesa, tai buvo nepakartojamas relaksas sirdziai, protui, kunui ir sielai. dekinga uz tai, kad jus esate ir kas jus esate :)

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Juratė


Sveiki.

nuotraukos super duper!!! Ziuri, ziuri ir vis mazhai… :d

Visi draugai mire is pavydo ir susizavejimo.

Rimtai, ziauriai fainos…

Darkart aciu is anksto uz nesveikai teisinga viso ko matyma ;]

Linkejimai.

J.

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Šarūnas & Rūta


Labas vakaras, Labai gražios fotografijos, penktadienį iš ryto labai pakėlė nuotaiką.

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Monika & Antanas


SVEIKI,
LABAI grazios nuotraukos. Super! AČIŪ :)

(Monika ir Antanas)

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Elena & Co.


Super !!! Super !!!! Super !!!
aciu Jums :-))))

laaaabai labai mums patinka.

mes dirbti nebegalim, issiziojusios i nuotraukas ziurim…

dar karta dekui uz nuostabiai praleista laika fotosesijos metu ir tiesiog nuostabias nuotraukas.

Esame labai patenkintos, nes nuotraukos tikrai profesionalios ir grazios, puikiai atspindi draugiska atmosfera ir musu charakterius. Is tikruju, net nesitikejom kad taip graziai gausis.

Elena ir jos drauges

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Vytautė T.


..Net ir lietinga diena, šaltas vėjas, pusleline ant lupos paciu netinkamiausiu metu, 6 valandos pozavimo ir lengvas nuovargis pabaigoje nesugebėjo pakenkti TOBULAI atliktam darbui ir rezultatas gavosi SUPER :) dėkoju už kantrybę ir nuoširdumą, puikiai praleistą laiką ir tikrai PAČIAS gražiausias NUOTRAUKAS kokias esu turėjusi :))) Ačiū!

Labas rytas :)

Dar karta dekoju uz nuotraukas, jos tikrai nerealios, esu pribloksta :)

Wytaute

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Monika & Edvinas


Labas vakaras,

Kątik peržiūrėjome nuotraukas (jau ne vieną ir ne du kartus). Jos nuostabios :)))
Visa tai ko tikėjomės ir dar su kaupu :) Ačiū Jums!

Monika ir edvinas

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Laura S.


Labas rytas:)

ohoooo :)
pasirodo aš tikrai neklydau :) ir teisingai pasirinkau Jus:)
tikrai nemaniau,kad tiek įdomių nuotraukų iš manęs išpešit :)))
ir tikrai… tokių gražių… :)
kiekviena iš jų kažką pasako…
SUPER :)
o aš gi buvau tokia susikausčius…visai nesava… kaip jūs tiek iš manęs ištraukėt??… :))))
nesuprantu niekaip :)))
fainuoliai Jūs ir šaunuoliai ;)
labai ačiū, labai gražu :) nereaaaaaaaliai :)) negalvojau, kad ir aš turiu tų, fotogenų :)))
ir lauksiu žinios:) apie triptika:)

geros dienos;)
o Jūs man jau ją praskaidrinot:)
linkiu, kad ir Jums kas nors ją praskaidrintų :)
ir nuo savęs siunčiu džiaugsmo šypseną :)

Laura

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Lina L.


Laba diena,

Labai saunios nuotraukos:) Tiesiog “saldu” i jas ziureti…Jose yra viskas, apie ka as ir svajojau…naturalumas, paprastumas ir jausmas…Aciu Jums labai uz nuostabiai iamzintas akimirkas:)

Pagarbiai,LinaL

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Neringa, Rimas, Austėja


Puikios nuotraukos, šilta ir profesionali komanda!Dėkojame Emiliui ir Polinai už mūsų šeimos fotosesiją, maloniai bei smagiai praleistą laiką.Linksmų Jums švenčių!Neringa, Rimas ir Austėja:)

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Jurgita


Labas vakaras,
Jus taip pat su praejusiom ir ateinanciom sventem. Labai aciu uz grazias nuotraukytes.

Jurgita

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Rasa


Darėme šeimos fotosesiją, taip pat fotografavome nėščiosios pilvelį. Fotografas smagiai bendravo su mūsų mažuoju modeliu – penkiamete dukra:). Gavome keletą smagių ir jaukių šeimos nuotraukų. Nors komanda dar jauna, tačiau dirbo labai profesionaliai. Likome patenkinti ir procesu ir rezultatu. Ačiū Polinai ir Emiliui!

Sėkmingų ir įdomių Jums naujai atėjusių metų!

Rasa

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Sigita


Labas vakaras,

super super super…… super…. nuostabios nuotraukytes… Jus ne tik pateisinot musu lukescius, o dar ir gerokai juos pralenket….:)

Sigita

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Eglė


sveiki:) siandien pasiemiau kalnedoriu,gerai padirbejot,saunuoliai jus:) aciu:)

egle

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Akvilė ir Kasparas


Sveiki,
Jau trečią dieną einu iš proto dėl gerų emocijų pertekliaus!!! :) noriu Jums labai padėkoti, buvo NEREALU :) važiuodama iš fotosesijos visą kelią nenustygau vietoje, o kas keisčiausia, tai nuotraukų laukimą užgožė įspūdžiai. Manau tai pati geriausia dovana kokią esu gavusi. O ir dovana buvo dviguba. Ne tik gausiu gražių nuotraukų, bet ir turėsiu neišdildomų prisiminimų iš labai šauniai praleisto laiko su šauniais žmogiukais! Ačiū Jums! :)

P.S nors Kasparas pabuvo su Jumis tik pusvalandį, tačiau įspūdžių jam taipogi netrūko.

Akvilė ir Kasparas

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Renaldas


Esu vestuvių operatorius Renaldas iš Panevėžio.
2009 m. rudenį teko kartu dirbti vestuvėse ir stebėti fotografavimo darbą. Man patiko rimtas kolegų požiūris į darbą.
Ir nors oro sąlygos buvo tiesą sakant nelabai kokios, nuotraukos gavosi tikrai puikios. Be to dar fotografas ir jo asistentė puikūs žmonės. Malonu buvo bendrauti. Kolegos, taip ir toliau laikykit. Sėkmės darbuose

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Vilma ir Jonas


Ziauriai grazu! Aciu!!!

Vilma ir Jonas

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Justina


Laba diena,

Labai ačiū už nuotraukas (ir, žinoma, dar kartą dėkoju už gerai praleistą laiką fotosesijos metu), pradžiugino.

Gero vakaro,
Justina

Atsiliepimą gavome:

Šį atsiliepimą parašė Akvile ir Kasparas


Sveiki dar kartą!
Negaliu neparašius.. Aš tokia laiminga ir patenkinta, kad peržiūrėjus foto tariau sau: NORIU DAR :D Rezultatas tikrai labai geras, tiesiog sėdžiu ir negaliu atitraukti akių nuo kompo ir nesvarbu kad ryt įskaita. Šauniai padirbėjote!!! Tikiuosi dar teks Jums papozuoti… :))
Laiminga ir nenustygstanti vietoj –
Akvilė.

mes pribloksti :) Žinote, kai sako jei darbas yra kūrybiškas ir išbaigtas, tai žmogus, pamatęs galutinį rezultatą turi pasakyti WOW!. Tai mes sakom: WOW!!! :) Šaunu, ačiū Jums labai :)

Kasparas Kuosa