Fotoknyga

Norite turėti įspūdingą, skoningai ir profesionaliai sumaketuotą aukščiausios kokybės fotoknygą už geriausią kainą ir be jokių rūpesčių?

Pagaliau savo klientams mes galime pasiūlyti tokias fotoknygas, kurios mums patiems be galo patinka! Mūsų fotoknygos išsiskiria ypač kokybiška nuotraukų spauda ir kiekvieną kartą unikaliu, individualiai sukurtu dizainu. 

Užsakykite savo fotoknygą vos per kelias minutes! 

Užpildykite užsakymo formą esančią žemiau ir sukelkite “.zip” archyvo failą su nuotraukomis.

Peržvelgsime Jūsų užsakymą ir pasiteirausime kai kurių patikslinimų. Tuomet gausite iš mūsų individualų pasiūlymą.

Gavę avansą per 1-2 d.d. pradedame knygos maketavimą, kuris užtrunka 1-4 d.d. Foto knygos maketą atsiųsime Jūsų pataisymams/patvirtinimui.

Informuosime Jus kai knygutė bus pagaminta. Jums pervedus likusią sumos dalį išsiųsime ją nurodytu adresu.


Priklausomai nuo Jūsų interneto greičio ir įkeliamo .zip failo dydžio šis procesas gali užtrukti iki kelias dešimties minučių. Palikite šį langą atvirą ir neišjunkite jo. Nuotraukoms sėkmingai įsikėlus pamatysite patvirtinimą.

Fotoknygos maketavimo ypatumai ir gaminimo procesas:

Neretai, nuotrauka viena atskirai atrodo vienaip, o įkomponuota šalia kitos įgauna visai kitokį įvaizdį. Foto knygos maketavimo metu yra atkreipiamas dėmesys į kompoziciją bei rišlų kontekstą. Kartais nuotraukos yra atmetamos, dėl kompozicijos nesuderinamumo, jei tai neprieštarauja turinio sumanymui. 

 Fotoknyga gali būti sumaketuota pilnai mūsų nuožiūra, gali būti sudėliota pilnai arba dalinai pagal Jūsų pageidavimus arba tik su Jūsų pasirinktomis nuotraukėlėmis mūsų nuožiūra. Kai knyga sumaketuota, pageidaujant, atsiunčiame Jums maketą, jei yra reikalinga – vyksta tam tikri pataisymai. Po patvirtinimo – siunčiama į spaustuvę, kur paruošiama per 3-10d.d.

 Maksimaliam efektyvumui rekomenduojame fotoknygos maketavimo dieną dažniau tikrinti el. paštą arba pasidalinti su mumis savo Skype kontaktu, greitam detalių aptarimui, tokiu būdu galime operatyviau priimti Jūsų pastebėjimus, atlikti pataisymus (jei tokių yra) ir išsiųsti maketą į spaudą.


Galimi fotoknygos formatai:

  • 15×21 vertikali/ horizontali

  • 21×21 kvadratinė

  • 21×30 vertikali/horizontali

  • 30×30 kvadratinė


Galima fotoknygos puslapių spauda ir storis:

  • Aukščiausios kokybės spaudos 380 gm2 storio lapas (panašu į storesnį žurnalo viršelį. Puslapių skaičius neribojamas).

  • Fotopopieriaus kokybės stori (kieti) lapai, leidžiantys įkomponuoti nuotrauką į dviejų puslapių atvartą neprarandant detalių, gaunant „panoraminį“ vaizdą. (Maksimalus galimas psl. skaičius 46psl.)

  • Galimi nestandartiniai sprendimai (prašome teirautis dėl kainų ir sąlygų)


Galimi fotoknygos viršeliai:

  • Jūsų pasirinkta nuotrauka, arba nuotrauka su norimu užrašu

  • Jūsų pasirinktas užrašas ant vienspalvio/ornamentuoto fono

  • Standartinis dirbtinės arba natūralios odos viršelis (prašome teirautis dėl kainų).

Fotoknygų viršeliai gali būti kelių skirtingų paviršių: matinis, blizgus ir paminkštintas viršelis (labiau rekomenduojamas vaikų ir kūdikių fotosesijų fotoknygoms).

 

Kaip pasirinkti tinkamą fotoknygos formatą?

Tinkamą formatą galima pasirinkti remiantis maketavimo pageidavimais:
   Jei norite, kad nuotraukos užimtų visą knygos puslapio plotą, rekomenduojame rinktis kvadratinę fotoknygą, kadangi joje puikiai atrodys tiek horizontalios, tiek vertikalios nuotraukos.
  Jei patinka įvairesnis nuotraukų išdėstymas (kelios nuotraukos viename puslapyje, viena nuotrauka, kitos nuotraukos fone ir pan.) galima rinktis bet kokio formato fotoknygą.
  Kartais reikėtų atkreipti dėmesį į norimų nuotraukų formatų dominavimą, jei daugiau nei pusė nuotraukų yra horizontalios ar vertikalios, atsižvelgiant į tai galima pasirinkti horizontalų arba vertikalų fotoknygos formatą.

Be abejo, taip pat, svarbu atsižvelgti ir į tai, kas Jums tiesiog patinka, kadangi fotoknyga – investicija visam gyvenimui, ji turi džiuginti Jus ir Jusu artimuosius. Jei negalite apsispręsti – mielai patarsime.


Kaip ir kiek nuotraukų pasirinkti?

    
Užsakant fotoknygą su storais lapais, rekomenduojama išsirinkti 70-80 „pačių pačiausių“ nuotraukų, ir ~20 nuotraukų kurios „gali būti-gali nebūti“ (be abejo gali būti ir daugiau, tačiau šis skaičius, iš patirties – geriausias). Svarbu žinoti, jog kaikurios nuotraukos gali būti atmetamos siekiant gauti geriausią kompoziciją, jei tai neprieštarauja fotoknygos turinio sumanymui.

   Užsakant fotoknygą su paprastais lapais, pasirenkamų nuotraukų skaičius neribojamas puslapiu skaičiumi, tačiau gali būti ribojamas Jusų biudžeto dydžiu kuris turi įtakos galimam puslapių skaičiui. Taip pat rekomenduojame pasirinkti „pačias-pačiausias“ ir tam tikrą „gali būti-gali nebūti“ nuotraukų skaičių.

 

Kaip žinoti ar Jūsų nuotraukų kokybė tinkama foto knygai?

Rekomenduojamas nuotraukos dydis: ilgoji kraštinė turėtų būti ne mažesnė 3500px., kitu atveju rekomenduosime pasirinkti mažesnį fotoknygos formatą arba galime didinti Jūsų nuotrauką, tačiau šiuo atveju negalime garantuoti už kokybę.
Šią informaciją galima peržiūrėti paspaudus dešiniu pelės klavišu „Properties -> Details“, arba bendrame nuotraukų lange, pasirinkus „Details“ išvaizdos langą, dešiniu klavišu pasirinkti „Sort by… -> More.. -> Dimensions“ .

Rekomenduojama nuotraukos rezoliucija: tūrėtų būti nemažesnė, nei 250DPI. Jeigu jūsų nuotraukų rezoliucija neatitinka, galime ją pakeisti į tinkamą nuotraukos rezoliuciją, tačiau šiuo atveju už kokybę neatsakome.
Šią informaciją galima peržiūrėti paspaudus dešiniu pelės klavišu „Properties -> Details“, arba bendrame nuotraukų lange, pasirinkus „Details“ išvaizdos langą, dešiniu klavišu pasirinkti „Sort by… -> More.. -> Horizontal Resolution“ ir „Sort by… -> More.. -> Vertical Resolution“

Jeigu Jūsų nuotraukos techniškai yra per tamsios ar per šviesios spaudai, arba neesate patenkinti nuotraukomis 100% ar tiesiog norite jas patobulinti, už papildomą sutartinį mokestį galime Jūsų nuotraukas pakoreguoti. Redagavimo kaina priklauso nuo redagavimo darbų apimties ir sudėtingumo.

Nuo ko priklauso fotoknygos kaina?

 Kaina priklauso nuo fotoknygos formato, pasirinkto puslapių tipo bei puslapių skaičiaus, maketavimo sudėtingumo esant ypatingiems pageidavimams.

 Į numatytą pirmąją kainą (jei yra ribojamas biudžetas) įeina: tam tikras iš anksto aptartas puslapių skaičius, 1 fotoknygos maketas su dvejomis pataisymo galimybėmis (viso 3 maketų variantai) ir vienas viršelio maketas su dvejomis pataisymo galimybėmis (viso 3 maketų variantai) ir fotoknygos spauda. Jei yra pageidaujamas kažkoks išskirtinis dizainas ar spaudos ypatybės apie tai irgi prašome informuoti iki maketavimo pradžios, kad įvertintume darbo sudėtingumą ir jo įtaką kainai.


Orientacinės fotoknygos kainos:

15×21 vertikali/ horizontali – nuo 100Lt iki 450Lt
21×21 kvadratinė – nuo 130Lt iki 650Lt
21×30 vertikali/horizontali – nuo 150Lt iki 800Lt
30×30 kvadratinė – nuo 190Lt iki 1000Lt

Užsakant daugiau nei vieną to paties maketo foto knygą taikoma 30-50% nuolaida, priklausomai nuo užsakytų fotoknygų vienetų skaičiaus.
Vestuvinių arba kitokių švenčių arba renginių foto knygų kainos būna didesnes, dėl specifinių maketavimo sudėtingumo ir didesnio puslapiu skaičiaus.

Fotoknygos siunčiamos į visas pasaulio šalis.

Užsakykite savo fotoknygą dabar:

El. paštu: info@fotofaze.lt
Skype: fotofazeGalerijos