Šeimos ir vaikų fotosesija

Šeimos ir vaikų fotosesija

Ar yra kas nors sukurta po saule, turinčio didesnę išliekamąją vertę, nei šeimos nuotraukų albumas? Papildykite savo šeimos albumą profesionaliomis, kupinomis emocijų, meniškomis fotografijomis.

Šeimos ir vaikų fotosesija tai dar vienas smagus nuotykis visiems šeimos nariams ir mažiems ir dideliems ir keturkojams :)

Tiek vaikų fotosesija tiek visos šeimos fotosesiją geriausia atlikti Jūsų namuose ir/arba pamėgtose atvirose erdvėse, kavinėse, mieste, gamtoje. Tai prideda daugiau reikšmės nuotraukoms (juk tai – Jūsų namučiai!), jos gaunasi labiau įvairesnės, gyvesnės, nei statiškos ir pozuotos. Nuoširdžiai nerekomenduojame daryti vaikų fotosesijos studijoje, ypač su mažesniais vaikučiais. Geriau mes atsivešime fotostudiją tiesiai į Jūsų namus.

Šeimos, vaikų fotosesija namuose arba išvykoje

* fotografavimas namuose ir/arba sutartoje vietoje
* konsultacijos ir fotosesijos planavimas
* fotosesija užtrunka apie 1 valandą
* bent 40 redaguotų nuotraukų, įrašytų į 2 kopijas firminių FF CD


Rezervuokite savo šeimos fotosesijos datą

Apmokėjimas visada vyksta ½ + ½ principu. Pirmuoju mokėjimu rezervuojama fotosesijos data, o antrasis, galutinis mokėjimas atliekamas tik po to, kai mes užsidirbame Jūsų džiaugsmingas emocijas t.y. po post-produkcijos, kai pamatote savo nuotraukėles.

Nuotraukų redagavimas (post-produkcija) užtrunka apie 2 mėnesius nuo fotografavimo dienos.

Nurodytas fotosesijų laikas ir nuotraukų skaičius yra orientaciniai. Per fotosesijas mes stengiamės kuo smagiau praleisti laiką, o tai gali reikšti kiek ilgesnį fotografavimą, bei daugiau nuotraukų.

Kainos nurodytos fotosesijoms su leidimu publikavimui FotoFazę reprezentuojančiuose tinklapiuose ir leidiniuose. Asmenys, pageidaujantys privačių fotosesijų, turėtų apie tai pranešti.

Nuotraukų Galerija: Šeimos ir vaikų fotosesijos
Skaitykite Blogą: Kaip vyksta ir kuom skiriasi FF Fotosesijos?

Galerijos